Zaproszenie na zajęcia językowe

• 20 października 2022 15:00
  • tdzioba
Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy STUDENTÓW FILOLOGII oraz FILOLOGII POLSKIEJ, do uczestnictwa w ZAJĘCIACH JĘZYKOWYCH. Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne! Szkolenie jest organizowane w ramach projektu „UPH w Siedlcach – Uniwersytet MAXI". W ramach szkolenia pt. „ZAJĘCIA JĘZYKOWE” będą realizowane następujące treści:  charakterystyka osób z niepełnosprawnościami;  różne rodzaje implikacji niepełnosprawności na sposób uczestniczenia w zajęciach dydaktycznych;  metodologia i metodyka tworzenia lektoratów języków obcych dla osób z różnymi niepełnosprawnościami;  wskazówki praktyczne dotyczące prowadzenia lektoratów języków obcych dla osób z niepełnosprawnościami. FORMA SZKOLENIA - ONLINE TERMINARZ SZKOLEŃ Semestr letni 2022/2023 wg terminarzu wprowadzonego do rozkładów zajęć. W celu przystąpienia do kursu można wypełnić formularz internetowy znajdujący się pod adresem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfdPAcBK2NukABpdVEo7JaUK8K42oh0z2lW sGPkzVlrfDA_Dg/viewform?usp=sf_link Po przesłaniu danych, każdy uczestnik otrzyma niezbędne dokumenty oraz materiały szkoleniowe. Po zakończeniu kursu zostanie wystawione zaświadczenie o jego odbyciu oraz istnieje możliwość wpisania szkolenia do suplementu dyplomu ukończenia studiów. Informacje o ukończonym szkoleniu można wpisać do suplementu dyplomu!

Wróć do newsów